Filistin

Siyonist Rejim: Tel Aviv’de Bataklığa Düştük

Siyonist rejim askeri casusluk teşkilatı eski başkanı Aharun Ferkaş, bu rejimin Direniş güçlerine karşı acziyetine itiraf etti.

İRNA’nın bildirdiğine göre Siyonist rejim askeri casusluk teşkilatı eski başkanı Aharon Ferkaş, Tel Aviv’in korkunç bir bataklığa düştüğünü ve İsrail için kötü olayların vuku bulacağını vurguladı.

Öte yandan Siyonist rejim başbakanı eski danışmanlarından Yaku Amidrur da yaptığı açıklamada, Demir Kubbe füze savunma sisteminin Direniş ekseninin füzelerine karşı başarısızlığına itiraf ederek, “birkaç kilometre mesafeden kısa aralıkla bir füze fırlatılması durumunda, bu sistem o füzeyi etkisizleştirmek için yeterli zaman bulamayabilir.”diye kaydetti.

Bilindiği gibi Filistin Direniş güçlerinin Siyonist korsan rejimle yeni tur çatışmaları, geçen Cumartesi gününden itibaren İşgalci rejimin Gazze’de yerleşim alanlarına askeri helikopterlerle saldırı düzenlemesiyle başlarken, bu saldırılar Direniş’in kesin ve sert misillemesiyle durduruldu.

Filistin sağlık bakanlığının bildirdiğine göre Filistin’li Direniş gruplarıyla Siyonist işgalciler arasında çıkan son çatışmalarda 31 Filistin’li şehit düşerken, 175’i de yaralanmış bulunuyor.

https://irangercekleri.net/seyyid-imam-hamaney-iranin-gururlu-gencleri-abdnin-yenilgisini-ve-siyonizmin-diz-cokmesini-goreceklerdir/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu