İran Gerçekleri

Siyonist Bakan: Güvenliğimiz İçin Suriye’de İran’ı Vurmayı Sürdüreceğiz

Siyonist rejim yetkililerinden, Suriye ve İran hakkında yeni açıklamalar geldi. Başbakan Netanyahu, İçişleri ve Eğitim bakanları açıklamaları yapan yetkililerdi.
Siyonist Netanyahu, Cumartesi günü İngiltere Başbakanı Theresa May ile görüştüğünü, Amerika Birleşik Devletleri, İngiltere ve İsrail’in ortak Suriye saldırısını değerlendirdiklerini belirtti.

Siyonist Netanyahu,Siyonist Başbakan May ile yaptığı görüşmede, “Suriye’ye yönelik yapılan saldırının önemli uluslararası mesajlarının olduğunu belirttiğini” ifade etti.

Siyonist Netanyahu, Suriye’ye yapılan saldırının “yasaklanmış silahların kullanımında sıfır tolerans olduğunu ortaya koyduğunu” iddia etti.

İsrail İçişleri Bakanı Siyonist Gilad Erdan ve Eğitim Bakanı Siyonist Naftali Bennatt’ta İran’ı hedef alan açıklamalar yaptılar.

Siyonist bakanlar Erdan ve Bennatt, Suriye’deki İran hedeflerine saldırılara devam edeceklerini ve İran hedeflerine yapılan saldırıları destekleyeceklerini söylediler.

İçişleri Bakanı Siyonist Erdan, “İsrail’in güvenliğini tehdit eden İran’ın Suriye’deki askeri varlıklarını vurmaya devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

Eğitim Bakanı Siyonist Bennet ise açıklamasında şu ifadelere yer verdi: “İsrail, güvenliği için sınırlardan ilerleme özgürlüğüne sahiptir ve olası tüm senaryolara hazırdır.”

İLGİLİ YAZI:
https://irangercekleri.net/netanyahunun-eski-danismani-iranla-savas-kacinilmaz/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı