İran Gerçekleri

Rızai: İslam İnkılabı Muhafızlar Ordusunun Ağır Tokatı Daha Yolda

Düzenin Yararını Teşhis Konseyi Sekreteri Rızai, İslam İnkılabı Muhafızlar ordusu tarafından Ahvaz’daki terör olayından sorumlu örgüte yapılan füze operasyonu dolayısıyla bir tweet paylaştı.İslam İnkılabı Muhafızlar ordusu tarafından Ahvaz’daki terör olayından sorumlu örgüte bugün gece yarısında yapılan füze operasyonu dolayısıyla bir tweet paylaşan Düzenin Yararını Teşhis Konseyi Sekreteri Muhsin Rızai şu ifadeleri kullandı: İslam İnkılabı Muhafızlar ordusu tarafından Ahvaz olayından sorumlu teröristlerin mevzilerine yapılan füzeli saldırı sadece ufak bir fiskeydi. Terör örgütüne vurulacak ağır tokat daha yolda…

İslam İnkılabı Muhafızlar Ordusu geçen hafta Ahvaz kentinde saldırı düzenleyen terör örgütü komutanlarının konuşlandığı mevzileri karadan karaya balistik füzeyle vurduğunu açıkladı. Gece yarısı Suriye’de Fırat’ın doğusuna yapılan söz konusu füzeli saldırı İslam İnkılabı Muhafızlar ordusu Hava-Uzay Füze Birlikleri tarafından gerçekleşti.

Edinilen bilgilere göre, Ahvaz’daki terör saldırısından sorumlu tekfirci örgütün çok sayıda mensubu ile komutanı bu saldırılar sonucu öldürüldü veya yaralandı.

https://irangercekleri.net/ruhani-abdnin-iran-politikasi-basarisiz-olmaya-mahkumdur/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu