İran Gerçekleri

İran’ın Basra Konsolosluğuna Saldırının Kaynağını Biliyoruz

Devrim Muhafızları Ordusu Komutanı General Yezdi; İran’ın Basra Konsolosluğu’na saldırının nereden organize edildiğini bildiklerini, yakında İran ve Irak halkının bu olayın ayrıntıları hakkında bilgilendirileceğini söyledi.Devrim Muhafızları Tahran Muhammed Resulullah -saa- Ordusu Komutanı General Muhammed Rıza Yezdi yaptığı açıklamada; ABD’nin yaptırımlarına işaretle, yaptırımlar konusunda Amerikalıların ciddi bir iş yapmadıklarını, devrimden beri Amerikalıların İran’a karşı yaptırım uyguladıklarını kaydetti.

Amerikalıların bugün de yanlış yolda olduklarını hatırlatan komutan Yezdi, yaptırımların halk üzerinde etkili olmayacağını kaydetti.

ABD’nin yeni yaptırımlarının da önceki yaptırımları gibi başarısız olacağını ifade eden Yezdi, düşmanların halkın nasıl bu yaptırımları geride bırakacağını göreceklerini söyledi.

Komutan Yezdi, İran’ın savunma gücünün müzakere edilecek bir konu olmadığını ifade ederek, yaptırımların İran’ın savunma gücünü etkilemeyeceğini ve İran’ı bu konuda müzakere masasına oturmaya zorlayamayacağını kaydetti.

Tahran Muhammed Resullah Devrim Muhafızları Ordusu Komutanı General Yezdi; İran’ın Basra Konsolosluğu’na saldırının nereden organize edildiğini bildiklerini, yakında İran ve Irak halkının bu olayın ayrıntıları hakkında bilgilendirileceğini söyledi.

https://irangercekleri.net/ehud-olmertten-siyonist-abbasa-ovgu/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı