İran Gerçekleri

İran Savunma Bakanı: ABD Hazine Bakanlığında 500 Kişilik Donanımlı Bir Ekip İran Ekonomisini Çökertmek İçin Toplanmış Bulunuyor

İran Savunma Bakanı; Amerika Birleşik Devletleri Hazine Bakanlığında tam donanımlı 500 kişilik bir ekip, İran’ın ekonomisini mercek altına almış ve ülke ekonomisini çökertmek için yeni yeni bahaneler üretmektedir.İran Savunma Bakanı Tuğgeneral Emir Hatemi, Zencan’da ekonomik sorunları giderme adı altında yapılan toplantıda bir konuşma yaptı. Konuşmasında; birçok kişi günümüzde İran İslam Cumhuriyetinin işlevselliğinin kalmadığını öne sürmekte ve inkılabın çökeceğini dillendirmektedir. Bugün böyle düşünenler devrimin ilk yıllarında da 2. ve 3. yılını göremeyeceğini söyleyip arzulayanlardı.

Bu arzuları doğrultusunda emniyeti sarsmak için ellerinden geleni yaptılar ama bir sonuç alamadılar ve alamayacaklar. Devrim her geçen gün daha da güçlendi ve kırkından başarıyla çıkamayacağını düşünenler acı hasret ile beklemeye devam etsinler. İslam Cumhuriyeti inşallah İmam Mehdi’nin (a.c) hükümetine kadar devam edip bu sancağı İmam’a teslim edecektir.

İnkılap düşmanları, düşmanlıklarında kararlılar. Amerika Birleşik Devletleri Hazine Bakanlığında tam donanımlı 500 kişilik bir ekip, İran’ın ekonomisini mercek altına almış ve ülke ekonomisini çökertmek için yeni yeni bahaneler üretmektedir.

Hükümet, ülke ekonomisini düzeltmek ve sıkıntıları gidermek için elinden geleni fazlasıyla yapmaktadır. İslam İnkılabı Rehberi Ayetullah Hamanei de nitekim bu yılı ekonomi yılı ilan ederek halkımızdan milli üretime destek vermelerini temenni etti. Ekonominin düzelmesi için on yıldan beri proje çalışmaları yapılmaktadır. Ancak düşmanlarımız da boş durmamakta ve bütçelerinin büyük bir kısmını bu yolda harcamaktalar şeklinde konuştu.

İLGİLİ YAZI:
https://irangercekleri.net/seyhul-islam-abdnin-suriyeye-saldirisi-sonu-olur/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı