İran HaberleriHizbullah

Hizbullah’ın Siyonist Rejime Yanıtı Felç Edici Olacak

İran İslami Şura Meclisi Başkanı Uluslararası İşler Yardımcısı Telaviv’in Beyrut’a yönelik saldırganlığını hesap hatası olarak niteleyerek şöyle bir tahminde bulundu: ” Hizbullah’ın Siyonist Rejim’e yanıtı şoke ve felç edici olacaktır.

Hüseyin Emir Abdullahiyan Pazartesi akşamı Twitter’den yayımladığı mesajda şöyle bir uyarıda bulundu: “Kuşkusuz Siyonistler Lübnan, Suriye ve Irak’a yönelik saldırıları yüzünden ağır bedeller ödeyeceklerdir.” Emir Abdullahiyan denklemlerin değişeceğine değinerek sürdürülebilir güvenliğin korunmasını bölgenin kırmızı çizgisi olduğuna vurgu yaptı.

Cumartesi gecesi 2 Siyonist İsrail İHA’sı Lübnan hava sahasını ihlal etti. Ayrıca Siyonist savaş uçakları Cumartesi akşamı da füzeli saldırıları ile Suriye başkentinin Güney bölgesinde bulunan Akreba köyünü hedef aldı.

Irak Gönüllü Halk Güçleri-Haşdi Şabi’ye bağlı askeri merkezler de son bir ayda dört kez saldırıya uğramıştır. Perşembe günü ise Washington’daki haber kaynakları Haşdi Şabi’ye yapılan bu saldırıların Siyonist Rejim tarafından gerçekleştiğini bildirdi.

https://irangercekleri.net/iranli-ogrencilerin-hava-uzay-alaninda-birincilik-dereceleri/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı