İftiralar-Cevaplarİngiliz Şiileri (Sözde Şiiler)İran Gerçekleriİslami VahdetKaynaklarMezhepler

Fitnecilerin Desteklediği TV Kanalları

Amerikan güdümlü fitnecileri deşifre etmeye devam ediyoruz. Rehberiyete yakınlığı ile bilinen Fetan.ir sitesi, Amerika ve İngilizlerin güdümünde ve onların finansmanıyla yayın yapan Şii görünümlü 14 kanalın isimlerini yayınlayarak, Bu kanallarda çıkan Alim görünümlülerin gulat ve bağnazlık içeren düşünceleri, 12 imamın ve Ehlibeyt mektebinin düşünceleri ile tamamen ters orantılıdır izahatında bulundu.

Fetan.ir sitesi, Hizbullahi sünni ve şii müslümanlardan isimlerini açıkladıkları bu tehlikeli kanallarda yayınlanan tüm düşüncelerin kesinlikle şii ve ehlibeyt kaynaklı kitablardan tamamen uzak bir düşünceyi dile getirdikerini, hatta bu alim görünümlüler şii kaynaklarında geçen hadisler adı altında, tamamen zayıf hadisleri kaynak göstererek, mezhepler arasında ciddi bir fitne ortamına zemin hazırlamak için, uzun vadeli bir planların parçası olduğunu bildirdi.

İngilizlerin finansmanıyla yayın yapan şii görünümlü münafık kanalların isimleri Fetan.ir sitesince yayınlanmış şekliyle aynen şöyle:

1) İMAM HUSEYİN TV 1, 2 ve 3.

2 ) MERCİİYYET KANALI.

3) CH4 TEEN.

4) AL ZAHRA TV

5) KHADIJAH TV

6) BAGİ TV

7) AL ANVAR TV 1 VE 2 KANALI

8) FADAK TV

9 ) AL MAHDİ TV

10 ) AHLULBAYT TV, (AFGANLI ALLAH YARİNİN YÖNETTİĞİ KANAL)

11) ABALFADHL AL ABBAS TV

12) SALAM TV

13) SAWT AL ITRA

14) AL HUCCE TV

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu